Hakkımızda

About Us Image

Aktaşlar Dondurulmuş Lezzetler

Aktaşlar Lezzet Grubu olarak, Türk mutfağının geleneksel lezzeti Pide'yi tüm dünyaya sunmak için çıktığımız yolda emin adımlarla yürüyoruz. 
Otuzu aşkın ülkede, ürünlerimizi tüketiciye ulaştırıyor ve beğeni topluyoruz. Lezzetli, sağlıklı, pratik ürünlerimiz tüm herkes tarafından yenilikçi ve rakipsiz bulunuyor.   

Aktaşlar Dondurulmuş Lezzetler, Geleneksel Karadeniz Pidesini tüm dünyaya tattırma hayaliyle başladığı yolculuğunda, 2022 yılında gerçekleştirdiği yatırımla, üretim kapasitesini aylık 5.000 kilogramdan 200.000 kilogram üretim hacmine çıkartmıştır.
Aktaşlar Dondurulmuş Lezzetler, ISO 9001, ISO 22000, Helal, dünyaca kabul görmüş BRC, IFS gibi yönetim ve gıda güvenliği kalite sistemlerine uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir.
Geleneksel ve Lezzetli Ordu Pidesinin yanı sıra, pizza ve lahmacun üretimi ile tüketicinin beklentilerine cevap verecek şekilde yeni ürünler geliştirilerek, üretim havuzuna eklenmektedir.
Dondurulmuş olarak, ilk günkü tazeliğini korur şekilde tüketicimizin beğenisine sunduğumuz ürünlerimiz, pratikliğinin yanı sıra sağlıklıdır.
Ürünlerimiz bir çok farklı alanda hizmet vermeye uygun olup gıda servisi, tren & akaryakıt istasyonları, uçak içi ve yer hizmetleri, catering, perakende ve HORECA sektörlerinde etkin şekilde kullanılmaktadır.
 

Hedefimiz; üretim yaptığımız her alanda kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıyarak ürünlerimizi Türkiye ve Dünya’ya tanıtmak ve dünya markası olma yolunda ilerlemektir.